Zapowiedź filmu weselnego – początek

Odpowiedzi 1 - 7 odpowiedzi (z 7 łącznie)
 •  fazi-1987 
  Participant

  Odpowiedzi: 45

  Tematów: 39

  chat

  #10799

  [youtube:18qm3mjx]http://www.youtube.com/watch?v=i4WhFfXQ0Sc[/youtube:18qm3mjx]

  Kręcone 5d mkII (24kl/s). Zwolnienia chwilami krzaczą ale ogólny odbiór wydaje mi się, że jest dobry 🙂 Pozostawiam waszej opinii.

   grzegorzmh 
  Participant

  Odpowiedzi: 78

  Tematów: 18

  chat

  #100712 Score: 0

  domyślam się, że autor czeka na szczere opinie:)
  kompletnie mi się nie podoba. Wg mnie trailer zapowiedź, to nie prezentacja po kolei kto zrobił itd. De facto u Ciebie zaczyna się dopiero właściwa treść od 30sekundy i tak ona jest jakaś w większości na slomo, nie ma żadnych emocji. Potem wchodzi nie wiadomo skąd się wzięła dziewczyna, która coś tam robi z ogniem, potem znowu para w slomo.Przyznaje, że jest to całkiem inne niż większość filmów zapowiadających wesela na tym forum, jednak niczym ta oryginalność nie wybija się na plus niestety. Dałbym więcej na pewno momentów z wesela, zrezygnował z tych przedługawych czołówek i umieścił sceny, które w jakiś sposób są z weselem kompatybilne. Na pewno dodałbym więcej dynamiki. Slomo jest dobre, ale jak się przedobrzy to widza to odpycha.

   j-ckob 
  Participant

  Odpowiedzi: 6

  Tematów: 3

  chat

  #100713 Score: 0

  Ja bym się pozbył twixtora. Męczy oko i w momencie z ogniami jest to przeszkadzające.

   MARCINO 
  Participant

  Odpowiedzi: 28

  Tematów: 7

  chat

  #100714 Score: 0

  A mi się podobało…ciekawe że takie dobre slowmo wyszło przy 25 klatkach.W momentach z ogniem to twixtor robi swoje ,ale pierwsze ujęcia to slowmo bez twixtora tak?

   deha21 
  Participant
  2 pts

  Odpowiedzi: 517

  Tematów: 52

  chat

  #100715 Score: 0

  Ciekawe, inne. Generalnie mi się podoba, ale tak jak ktoś zauważył napisy początkowe zbyt długie. Więcej ujęć z wesela by się przydało. Dziwnie wpada ujęcie z tańczącą panią – ja bym to wywalił bo tak na prawdę nie wiadomo co to jest. Twixtor troche psuje. Ogólnie mi się podobało. Fajne ostatnie ujęcie, choć ciut krzywe (linia horyzontu).

   ImI 
  Participant

  Odpowiedzi: 189

  Tematów: 27

  chat

  #100716 Score: 0

  Ten czarny ekran trwający 6 sekund na początku sprawia, że ja w trakcie oglądania pomyślałem, że mi się coś z odtwarzaczem stało, że obrazu nie ma…
  No i niestety twixtor nie najlepiej poradził sobie w kilku scenach… To niszczy ogólne wrażenie… :/

  Według mnie nie potrzeba aż TAKICH zwolnień. 🙂

   fazi-1987 
  Participant

  Odpowiedzi: 45

  Tematów: 39

  chat

  #100717 Score: 0

  Witam, dzięki za opinie. Wszystkie ujęcia były zwalniane twixtorem. Generalnie, może źle napisałem, że to zapowiedź. Jest to początek całego filmu (czołówka – nie lubię tego słowa), z tad te napisy początkowe. Uznałem jednak, że może to być również taka małą zapowiedzią.

Odpowiedzi 1 - 7 odpowiedzi (z 7 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek