videodslr Działy Edycja i montaż DaVinci Resolve Webinar poświęcony DaVinci Resolve – nowa odsłona videodslr

Webinar poświęcony DaVinci Resolve – nowa odsłona videodslr

Oglądasz 1 odpowiedzi (z 1 łącznie)
 •  Wojciech Franus 
  Keymaster
  32 pts

  Odpowiedzi: 1129

  Tematów: 120

  chat

  #272611
  Zaczynamy webinary poświęcone DaVinci Resolve! Już 19.02.2018, godzina 19.00!

  Na początek godzinny, darmowy webinar pod tytułem:

  DaVinci Resolve podbija serca użytkowników. Nie wiadomo do końca, czy wynika to z doskonałości programu czy z tego że jest za darmo – niezależnie jednak od powodów zainteresowania nim, sam program czasami wydaje się trudny do opanowania. Dla początkujących – bo jest mało intuicyjny, dla już pracujących – tak mocno rozbudowany, że czasami naprawdę trudno się połapać, jak ułatwić sobie życie przy montażu czy koloryzacji.

  Pierwszy webinar (testowy, darmowy) będzie poświęcony podglądowi. DaVinci ma dosyć skomplikowany system podglądu i mimo, że producenci starali się w wersji 14 bardzo go uprościć nadal sprawia wiele kłopotów użytkownikom. Co istotne podgląd w programie nie powstaje za naciśnięciem guzika, a jest istotnym elementem tzw. worklflow (przepływ pracy) – może służyć jedynie do oglądania naszej pracy albo być składową całego procesu pracy w programie. O tym będzie nasz webinar.

  Aby wziąć udział w webinarze trzeba dostać zaproszenie. Aby dostać zaproszenie, trzeba zarejestrować swój e-mail. Ilość miejsc ograniczona, więc spieszcie się z rejestracją! (rejestracja otwarta do 19.02.2018 – godzina 12.00)

  powered by Typeform

  A dla tych, którzy nie znajdą czasu – Rozkminiamy DaVinci na YT i Vimeo
  [Zobacz news: Webinar poświęcony DaVinci Resolve – nowa odsłona videodslr]

Oglądasz 1 odpowiedzi (z 1 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek