videodslr Działy Edycja i montaż Adobe Premiere Premierka szaleje

Premierka szaleje

Odpowiedzi 1 - 7 odpowiedzi (z 7 łącznie)
 •  foxepc 
  Participant

  Odpowiedzi: 63

  Tematów: 18

  chat

  #14765

  Witam!

  Panowie, musze do jutra opublikować video,a od wczoraj pieprzę się z jednym problemem. Piętnasto minutowy film premierka renderuje ze standardową prędkością, po czym Tworzy plik 24 bajtowy.

  Wcześneij wyrenderowąłem szczęśliwie ok 3 razy projekt, natomiast wykonując poprawki byłem zmuszony do kolejnych eksportów. I tak nagle zaczął mi wywijać taki numer, tuż przed ostatnia poprawką. Jeszcze pół dnia i osiwieje, bo już nie wiem za co się wziąć…a strasznie mnie z tym nagli. Co to może być?

  Rafał

   peter221 
  Participant

  Odpowiedzi: 917

  Tematów: 47

  chat

  #118351 Score: 0

  tylko ten projekt, czy wszystkie?

   foxepc 
  Participant

  Odpowiedzi: 63

  Tematów: 18

  chat

  #118352 Score: 0

  Innych nie próbowałem. Jedynie fragmenty renderowałem(małe) i udawało sie. Całość nie.

   Pawel84 
  Participant

  Odpowiedzi: 30

  Tematów: 12

  chat

  #118353 Score: 0

  miałem wczoraj ten sam problem

  wyłączenie CUDA pomogło, po prostu premier zwłaszcza cc ma różne humory
  jak renderujesz przez media encoder to tam możesz na pasku na dole wybrać albo render cuda albo przez procka

   Malpiszon 
  Participant

  Odpowiedzi: 2

  Tematów: 0

  chat

  #118354 Score: 0

  Witajcie.

  Mam ten sam/podobny problem. Mam koncert do wypuszczenia w całości i w pojedynczych utworach. Kawałki renderuje bez problemu. Problem pojawia się przy renderze całości. Premiere pokazuje mi ok. 5GB po czym renderuje plik. Media encoder pokazuje klatka po klatce każde ujęcie. Pod koniec przy zielonym ptaszku, który wyświetla się po prawidłowym renderze w oknie media encodera pojawia się wykrzyknik. Po kliknięciu weń otwiera się okno między innymi z takim info „FILE IMPORTER DETECTED AN INCONSISTENCY IN THE FILE STRUCTURE”. Czasami pod koniec renderu pojawia się informacja o prawie zapełnionym dysku ssd. Na dysku jest jeszcze miejsce. Rozumiem, że CUDA wyłącza się w media encoder w miejscu „Element renderujący”? Jeżeli tak to również tego próbowałem i nic. Nie ma jednoznacznego rozwiązania na forach. Przynajmniej nie udało mi się do takiego dotrzeć. Próbowałem również stworzyć nową sekwencję, wyczyścić preview, cache, zaimportować sekwencję do nowego projektu. Wszystko na nic. Niestety nie mam nikogo w pobliżu pracującego na CC. Wszyscy jadą na CS6.

  Może ktoś to rozwiązał?

  Sprzęt to Mac Pro Cylinder 12GB RAM, AMD Fire Pro D300, 3,7 GHz Quad-Core Intel Xeon E5

   jANUSZ 
  Participant

  Odpowiedzi: 151

  Tematów: 27

  chat

  #118355 Score: 0

  Mam CC2015 na dwóch jednostkach o różnych parametrach technicznych (i7 2600K oraz i7 4820K) i w każdej zależnie od dnia i ciśnienia pojawiają się takie historie jak w tym wątku – ja na to nie znalazłem rozwiązania, oprócz ponawiania prób renderingu do skutku – to działa.

  Zauważyłem, że częściej mam to przy plikach z GoPro w dużych rozdzielczościach, gdzieś znalazłem informację, że ma to miejsce kiedy na PC jest zainstalowany CineForm od GoPro – odinstalowywałem i nic to nie zmieniło.

  Jak zauważyłem Adobe to usunię – za rok, może 😆 ja tam zaliczam się do tych co jęczą na produkty adobe, a pracują na nich już od X lat. Kiedyś to usuną 🙂

   MarcinM 
  Participant
  11 pts

  Odpowiedzi: 2237

  Tematów: 213

  chat

  #118356 Score: 0

  @janusz wrote:

  Jak zauważyłem Adobe to usunię – za rok, może 😆 ja tam zaliczam się do tych co jęczą na produkty adobe, a pracują na nich już od X lat. Kiedyś to usuną 🙂

  Przetestuj DaVinci Resolve 12. oczywiście przez 10 lat nabrałeś przyzwyczajeń, ale warto spróbować.

Odpowiedzi 1 - 7 odpowiedzi (z 7 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek