Pierwszy film, street festival, graffiti

Odpowiedzi 1 - 5 odpowiedzi (z 5 łącznie)
 •  hateom 
  Participant

  Odpowiedzi: 66

  Tematów: 18

  chat

  #7014

  Witam,

  Nie są to moje początki z aparatem w ręku, ale jak najbardziej początki z filmowaniem. Przybywam ze świata fotograficznego, a że mój aparat potrafi też coś tam nagrać, postanowiłem się trochę tematem pobawić.
  Jest to w zasadzie mój pierwszy filmik jaki zrobiłem, nie licząc krótkich testów, więc bądźcie łaskawi 🙂 Mimo wszystko jednak liczę na krytykę, bo chciałbym, żeby kolejny był lepszy.

  Film powstał podczas Street Life Festival w Limassol na Cyprze:

  [youtube:3ax1wj3l]http://www.youtube.com/watch?v=V0bZc0wuXks[/youtube:3ax1wj3l]

   kjoanna 
  Participant

  Odpowiedzi: 187

  Tematów: 17

  chat

  #78426 Score: 0

  Ciekawe ujecia, ladne kolory ale jak dla mnie za malo w tym trescie, zeby przeciagac to do 4 minut, obejrzalam tylko polowe. Jak na pierwszy raz to super:)

   Miszkiel 
  Participant

  Odpowiedzi: 4

  Tematów: 1

  chat

  #78427 Score: 0

  Bardzo dobre! Podoba mi się.

  Mieszkałem kiedyś na Cyprze, może na wstępię dodałbym z 2 ujęcia pokazujące Cypr jako miejsce akcji (morze, palmy, ale to raczej luźna sugestia). Można by też filmik skrócić do 1,5 min, chociaż pewnie dla ludzi bardziej w temacie graffiti obejżenie go w długości 4 min nie będzie problemem.

   hateom 
  Participant

  Odpowiedzi: 66

  Tematów: 18

  chat

  #78428 Score: 0

  Dzięki za komentarze! Właśnie zauważyłem, że mam tendencje do przeciągania klipów, a z drugiej strony edytowałem pod muzykę i tak jakoś się rozciągnęło.
  O jakimś około-cypryjskim intrze nie pomyślałem, bo robiłem filmik z myślą o uczestnikach (z Cypru) ale to całkiem fajny pomysł. Dzięki jeszcze raz i jak ktoś ma jakieś uwagi co do technicznych aspektów to chętnie posłucham 🙂

   jawor 
  Participant

  Odpowiedzi: 65

  Tematów: 6

  chat

  #78429 Score: 0

  Zgadzam się z uwagami kolegów (za długie, brak umiejscowienia akcji). Dodatkowo zabrakło mi (było trochę, ale za mało) zaprezentowania efektu finalnego.

  J

Odpowiedzi 1 - 5 odpowiedzi (z 5 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek