Peron Videos

Odpowiedzi 1 - 3 odpowiedzi (z 3 łącznie)
 •  jokebabe 
  Participant

  Odpowiedzi: 5

  Tematów: 12

  chat

  #10963

  Witam !

  Chciałbym wam zaprezentować wytwórnie filmową „Peron Videos”. Wraz z kolegami zaczęliśmy spełniać swoje marzenia. Mamy po 17 lat. Od lat każdy z nas interesował się kinematografią więc pomyśleliśmy „czemu nie?”. Zajmujemy się produkcją filmów kilka miesięcy. Do tej pory stworzyliśmy dwie produkcje krótkometrażowe, w końcu od czegoś trzeba zacząć !. Działamy na jednej lustrzance z kitowym obiektywem. Pieniądze są jedynym problemem w naszym rozwoju ale co sie dziwić nie wszyscy od razu mają z górki. Chciałbym was zachęcić do śledzenia naszych przygód z filmami. Jako młodzi ludzie chcielibyśmy usłyszeć wasze zdanie, ludzi doświadczonych na temat naszej twórczości. Jesteśmy również chętni na różnorodną współprace. Naszym głównym celem jak na ten czas jest zbieranie doświadczenia. Zapraszam jeszcze raz wszystkich którzy chcieliby zobaczyć jak młodzi ludzi działają i realizują swoje marzenia.

  fanpage na facebooku : https://www.facebook.com/peron.videos
  kanał na serwisie youtube : https://www.youtube.com/channel/UC4Rwtdq9mLVRnAj68q_3T3g

  pozdrawiam wszystkich serdecznie 🙂

  ps dziś o 21 na naszym fanpage pojawi się zwiastun nowej produkcji „Być Szczęśliwym” !

   grzegorzmh 
  Participant

  Odpowiedzi: 78

  Tematów: 18

  chat

  #101321 Score: 0

  zawsze i wszędzie każdemu to powtarzam, że na początek najlepszą szkołą jest dokument. A potem dopiero kierowanie się do fabuły, bo ta jest o wiele trudniejsza w realizacji

   gladiac 
  Participant

  Odpowiedzi: 548

  Tematów: 16

  chat

  #101322 Score: 0

  powiem o stronie merytorycznej: ” Byc szczęśliwym”.

  Kiedy oglądam film/filmik/etiudę itp, to zawsze czekam na coś co przykuje moja uwagę/zainteresuje.Nie musi to być ani gra aktorska ani podkład muzyczny czy jakiekolwiek efekty, może to być sam temat filmu i połączona z nim treść.
  W tym filmiku strona aktorska mizerna, dźwięk jakoś zniosłem, ale scenariusza i teksty w stylu „…cale życie szukałem szczęścia..” nie zniosę – kiedy wypowiada to nastoletni młodzieniec.

  Ludzie pędza za efektami, fajnymi ujęciami, kolorkami itp, a najważniejsza dla mnie: treść, jest na szarym końcu.
  Moze jestem zbyt wymagający, ale sporo już żyje na świecie to i więcej oczekuje.

  Ocenę techniczna filmu pozostawiam innym

  ps.sporo wad technicznych można poprawić/ukryć w postprodukcji, ale braków scenariusza tak nie da się naprawić, dlatego przykładajcie się bardziej do tego aspektu, bo gdy scenariusz wciągnie to wizualia nie maja wtedy jakiegoś większego znaczenia.

Odpowiedzi 1 - 3 odpowiedzi (z 3 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek