videodslr Działy Biznes Filmowy Projekty filmowe Opieka artystyczna

Opieka artystyczna

Odpowiedzi 1 - 3 odpowiedzi (z 3 łącznie)
 •  grzegorzmh 
  Participant

  Odpowiedzi: 78

  Tematów: 18

  chat

  #11219

  przygotowujemy się z grupą młodzieży do przeprowadzenia bardzo bardzo początkujących warsztatów filmowych, których efektem ma być powstanie amatorskiego klubu filmowego w gminie. I tutaj mam pytanie odnośnie opieki artystycznej. Wiadomo, że coś takiego jest bardzo dobrą rzecza, ale że tak powiem nie mam pojęcia jak to ugryź. Kto mógłby być takim opiekunem artystycznym, jak to wygląda przy tego typu rzeczach. Czy ktoś się z czymś takim spotkał?

   Anonimowy

  Odpowiedzi: 336

  Tematów: 78

  chat

  #102357 Score: 0

  Hm, zależy czy to ma być ktoś, kto weźmie za to pieniądze. Tak naprawdę to może być każdy, niezależnie od zawodu czy wykształcenia. Np. fotograf nieweselny, artysta malarz/rzeźbiarz/graficiarz może nawet muzyk Ktoś kto ma wyczucie kompozycji, kształtu, światła, faktury przedmiotów, ktoś to umie dobrze interpretować. Unikałbym zdecydowanie pań nauczycielek oraz ludzi którzy „znają się na sztuce”.
  Jak to ma być poziom superpoczątkujący to myślę, że dobry fotograf byłby wystarczający jeśli chodzi o stronę wizualną, ale jak z historią/fabułą to ciężko powiedzieć bez wiedzy co dokładnie planujecie.

   grzegorzmh 
  Participant

  Odpowiedzi: 78

  Tematów: 18

  chat

  #102358 Score: 0

  bardziej właśnie chodzi o tą stronę wizualną, historie to nie będą fabuły, tylko krótkie dokumentalne etiudy.

Odpowiedzi 1 - 3 odpowiedzi (z 3 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek