• Wielkie dzięki za ten test, czekałem na niego.

  Wprawdzie swój egzemplarz już i tak zamówiłem, ale martwiły mnie  spore różnice w szumie pomiędzy 8 i 10 bitami, które widziałem w różnych testach. Tak czy siak, to niska cena za taki sprzęt.

 • Mam na sprzedaż używany przy dwóch, trzech projektach obiektyw Panasonic 12-60/3.5-5.6. Jest to niezwykle uniwersalne szkło, niestety jak na mój gust trochę za ciemne.

  Świetnie sprawdza się w dobrym lub średnim świetle, jest odporny na pogodę i sam zastępuje prawie wszystkie, najczęściej używane ogniskowe. Dla wszelkich hobbystów oraz filmującyc…Czytaj więcej

 • Arturo odpowiedział w temacie Panasonic GH4 cz G7? na forum Jaki aparat/kamera? 1 rok temu

  Niestety dwa Shoguny przekroczyłyby dosyć znacznie budżet.

  Zastanawia mnie więc, czy większy dynamic range, pole do popisu w gradingu i trochę bitrate, który przyszłyby z Vlogiem rzeczywiście są warte, żeby zmieniać G7 na GH4R (bo już zwykły GH4 bez profilu jest bardzo często stawiany prawie na równi z G7 i tu dylematu bym nie miał). Masz pew…Czytaj więcej

 • Arturo odpowiedział w temacie Panasonic GH4 cz G7? na forum Jaki aparat/kamera? 1 rok temu

  Podepnę się pod wątek z męczącym mnie dylematem.

  Robię różne reportaże dwoma Panasonicami G7 z różnymi jasnymi, systemowymi obiektywami. Są niesamowicie wygodne i dają dobre efekty, jednak marzy mi się jakiś bardziej filmowy i plastyczny obraz, coś, co dałoby radę choćby na siłę postawić w szeregu z jakimś Blackmagiciem czy lepszą kamerą Sony.

  A…Czytaj więcej

 • Użytkownik Arturo założył konto w serwisie 1 rok temu