Jak wiecie, niedługo zaczynamy zajęcia Akademii Rzemiosła Filmowego. Szczególnie zapraszamy studentki i studentów szkół wyższych wszelakich. Specjalnie dla Was zniżka!

Ceny zajęć Akademii Rzemiosła Filmowego dla studentów:
(wymagana kopia strony indeksu z nazwiskiem i zdjęciem)

 – Podstawy realizacji filmowej wraz ze wstępem do postprodukcji – zajęcia będzie prowadził Amadeusz Andrzejewski w godzinach 9.00-14.00.  Cena 2000,00 zł + 23% VAT . (Cena regularna 2500,00 zł + 23% VAT – zniżka 500 zł + VAT)

 – Kolor w filmie, korekcja kolorystyczna w DaVinci Resolve – zajęcia będzie prowadził Wojciech Franus, w godzinach 14.30 – 19.00. Cena 2000,00 zł + 23% VAT. (Cena regularna 2500,00 zł + 23% VAT, – zniżka 500 zł + VAT)

Oba kursy są niezależne, niemniej postaraliśmy się aby były ze sobą połączone. Studenci, którzy zapiszą się na Filmowanie, po zajęciach mogą od razu przystąpić do Koloru – układ zajęć jest tak utworzony, że to czego się dowiedzieliście podczas filmowania od razu będziecie mogli spożytkować w postprodukcji. Cena obu kursów jednocześnie  (dla studentów): 3500,00 zł + 23% VAT (Cena regularna 4500,00 zł + 23% VAT, – zniżka 1000 zł + VAT)

Popieramy pracę zespołową: student, który zachęci innego uczestnika do przystąpienia do jednego z dwóch kursów otrzyma zniżkę w wysokości 400,00 zł +VAT (wprowadzenie 5 osób to dla wprowadzającego kurs za darmo)!

Rejestracja:

powered by Typeform

 

Edukacja młodzieży filmowej leży nam na sercu szczególnie. Grupą wyjątkowa są żacy. Studiują, zaliczają egzaminy, kolokwia, seminaria, dniami i nocami ślęczą nad książkami. A potem jak jak już otrzymają zasłużony dyplom z rozpaczą stwierdzają, że mało kto chce ich zatrudnić, a warunki jakie oferują potencjalni pracodawcy nijak nie mają się do trudu włożonego w naukę.

Proponujemy zatem, by w wolnej chwili poszerzyć swoje kompetencje i umiejętności i nauczyć się czegoś nowego. Czegoś, co stanie się takim „małym planem B” na przyszłość.

Sceptykom przypominamy, że ani Steven Spielberg, ani Ridley Scott ani Federico Fellini, a tym bardziej Quentin Tarantino formalnie rzecz ujmując nie są filmowcami. Nie uczęszczali do filmówek, a swoje kariery zawdzięczają pasji i umiejętności posługiwania się językiem filmowym, którego nauczyli się w praktyce realizując swoje marzenia. Spielberg jest filologiem, Scott grafikiem/designerem, Fellini był rysownikiem, a Tarantino nawet nie ukończył nawet szkoły średniej. Co zatem szkodzi, by obecni adepci filologii, stomatologii czy na przykład technologii drewna nie spróbowali odkryć w sobie filmowej smykałki?

Błogosławieństwo życia w XXI wieku to między innymi możliwość korzystania z technologii cyfrowej. Aby zrobić film wystarczy mieć urządzenie potrafiące rejestrować obraz w ruchu (aparat, kamera lub nawet smartfon), komputer i niezbędną wiedzę jak z tych narzędzi używać. Nasza Akademia tej wiedzy Wam dostarczy!

Polecamy zatem studentom – rożnych uczelni – naszą Akademię Rzemiosła Filmowego EIZO/videodslr.pl. Odkryjcie swój talent (albo przynajmniej przygotujcie plan B).

Wasze postępy będziemy oceniać, ale zakładamy, że wszyscy ukończą Akademię Rzemiosł Filmowego celująco, dlatego na koniec rozlosujemy nagrody: dla uczestników zajęć z Filmowania będzie to X-RITE COLORCHECKER PASSPORT VIDEO, a dla słuchaczy kursu Kolor – DaVinci Resolve STUDIO.

Uczestnicy kursu Kolor otrzymają również dostęp do Rozkminiamy PREMIUM – stale powiększającej się bazy tutoriali poświęconych DaVinci Resolve.

Szczegóły dotyczące programu Akademii tutaj.