W dniach 7-10 grudnia pod Warszawą odbędzie się 12-ta już edycja imprezy VideoWarsztaty. Będzie to też dobra okazja żeby się spotkać.

Za imprezą VideoWarsztaty stoi niezależna grupa filmowców z całej Polski, pracujących głównie w branży ślubnej. Od kilku lat organizują swoje zloty dwa razy w roku – przy okazji Targów Film Video Foto w Łodzi oraz na początku grudnia pod Warszawą. Poruszany zakres tematów jest szeroki i za każdym razem konsultowany z uczestnikami. Od sprzętu przez warsztat, aż po najnowsze gadżet takie jak kamery 360º czy specjalistyczne rigi do nagrywania ujęć efektowych.

Do dyspozycji uczestników będą dwie duże sale – wykładowa oraz warsztatowa, w której rozstawimy nasz tor testowy. Ten sam, który „zalicza” większość testowanych przez nas aparatów i kamer. Oprócz tego tematyka wykładów najbliższej edycji obejmie między innymi:

  • drony
  • gimbale
  • filmy sferyczne
  • korekcję barwną w Adobe Premiere i Ediusie
  • prezentacje sprzętu

Szczegółowy harmonogram oraz informacje o zapisach można znaleźć na stronie grupy VideoWarsztaty.

My z kolei postanowiliśmy wykorzystać tę okazję, by zrobić mały zlot użytkowników. Dla powołujących się na VideoDSLR przewidziana jest zniżka w wysokości 50 pln. Poza wiedzą merytoryczną i świetną atmosferą, taka impreza to okazja do spotkania się na neutralnym gruncie, wymiany doświadczeń i integracji. Zapraszamy 🙂