Zaczynamy webinary poświęcone DaVinci Resolve! Już 19.02.2018, godzina 19.00!

Na początek godzinny, darmowy webinar pod tytułem:

DaVinci Resolve podbija serca użytkowników. Nie wiadomo do końca, czy wynika to z doskonałości programu czy z tego że jest za darmo – niezależnie jednak od powodów zainteresowania nim, sam program czasami wydaje się trudny do opanowania. Dla początkujących – bo jest mało intuicyjny, dla już pracujących – tak mocno rozbudowany, że czasami naprawdę trudno się połapać, jak ułatwić sobie życie przy montażu czy koloryzacji.

Pierwszy webinar (testowy, darmowy) będzie poświęcony podglądowi. DaVinci ma dosyć skomplikowany system podglądu i mimo, że producenci starali się w wersji 14 bardzo go uprościć nadal sprawia wiele kłopotów użytkownikom. Co istotne podgląd w programie nie powstaje za naciśnięciem guzika, a jest istotnym elementem tzw. worklflow (przepływ pracy) – może służyć jedynie do oglądania naszej pracy albo być składową całego procesu pracy w programie. O tym będzie nasz webinar.

Aby wziąć udział w webinarze trzeba dostać zaproszenie. Aby dostać zaproszenie, trzeba zarejestrować swój e-mail. Ilość miejsc ograniczona, więc spieszcie się z rejestracją! (rejestracja otwarta do 19.02.2018 – godzina 12.00)

powered by Typeform

A dla tych, którzy nie znajdą czasu – Rozkminiamy DaVinci na YT i Vimeo