Już jutro rozpoczynają się największe polskie targi sprzętu fotograficznego i filmowego Film Video Foto 2017. Zapraszamy!

Targi Film Video Foto to najważniejsza w naszym kraju impreza tego typu. Jest to doskonała okazja, by w jednym miejscu „pomacać” wiele różnego rodzaju urządzeń różnych producentów. Ma to szczególne znaczenie dla osób mieszkających poza wielkimi aglomeracjami, które nie mają w okolicy tylu sklepów ze sprzętem co mieszkańcy dużych miast. Poza halą wystawową targi to też oczywiście liczne wykłady oraz okazja do nieformalnych spotkań.

Jeśli chodzi o naszą obecność na targach Film Video Foto, to w tym roku będziemy prowadzić wykłady dla firmy Sony. Połączona z praktycznymi poradami prelekcja pod tytułem „Filmowanie aparatami Sony dla niewtajemniczonych” zaplanowana jest na godzinę 12:00 w czwartek (06.04) oraz na 14:20 w piątek (07.04). W planach jest obalanie (a czasem też potwierdzanie) popularnych mitów na temat filmowania sprzętem Sony oraz dobór sprzętu do konkretnych zastosowań – od ślubów po zostawanie Youtuberem.

Drugą prelekcję przeprowadzimy w czwartek około godziny 18 podczas imprezy towarzyszącej  Video Party, na którą obowiązuje osobna rejestracja. Tematem będzie porównanie jakości obrazu w 4K i HD między filmującymi aparatami bazujące na ostatnich testach, jakie publikowaliśmy od grudnia. Na prośbę organizatorów osobny fragment zostanie poświęcony praktycznym wrażeniom z testowania filmowych możliwości „najgorętszego” aparatu tej wiosny, czyli Panasonika GH5.

Zapraszamy i do zobaczenia!