Już jest! Rozkminiamy DaVinci Resolve Premium
na Vimeo on Demand!

Postprodukcja w czasach dominacji cyfrowego obrazu to połowa, o ile nie więcej, sukcesu. Kiedy nasz obraz ma histogram w postaci bezludnej górzystej wyspy, „wylogowany” został wedle najlepszych algorytmów i zapisany z najmniej stratną kompresją, przychodzi moment, kiedy trzeba zrobić z tego wreszcie film do oglądania.

I do tego służy DaVinci Resolve – gigant postprodukcji!

Rynek zapełniony jest aplikacjami do montażu i korekcji kolorystyczno-tonalnej. Za wszystkie trzeba jednak zapłacić. A jak pozornie program jest darmowy, to z czasem się okazuje, że połowa jego funkcji jest zablokowana. I tu pojawia się podstawowy atut DaVinci Resolve – program jest bezpłatny. Całkowicie. Jednocześnie, mimo tego że jest darmowy, nie jest ograniczony w użytkowaniu. Jest co prawda uboższy o kilka opcji (odszumianie, motion blur i brak montażu oraz korekcji 3D – pełna lista różnic między wersjami płatną i bezpłatną tutaj), niemniej w pełni nadaje się do wykonania 100% prac postprodukcyjnych w skali potrzeb 99% filmowców.

Jego bezpłatność nie zmniejsza standardów naszej pracy. A standardy, które oferuje nazywane są przemysłowymi – jednym słowem na czymś takim pracują w profesjonalnych studiach filmowych. I nic nie szkodzi by nasze produkcje, choćby przeznaczone dla wąskiego grona przyjaciół również były na wysokim poziomie.

Trzeba tylko nauczyć się go obsługiwać.

Zapraszamy zatem do oglądania nowej edukacyjnej serii: Rozkminiamy DaVinci Resolve Premium. Tym razem na Vimeo on Demand – czyli płatnej. Seria będzie składać się z 6 odcinków, trwających ponad 40 minut każdy.

Zachętą do kontynuacji śledzenia naszych tutoriali w wersji komercyjnej niech będzie pierwsza seria opublikowana na Youtubie.

Opinie, które otrzymujemy pozwalają nam sądzić, że sposób prezentacji oraz zawartość filmów spełnia wasze oczekiwania. Niemniej, jeśli uważacie, że coś trzeba poprawić, coś wyjaśnić dokładniej i lepiej – czekamy na komentarze. Jeśli brakuje Wam rozwiązań problemów, z którymi się borykacie w pracy z DaVinci – piszcie do nas. Zgodnie z zasadą: „nie ma takiej rury, której nie dałoby się odetkać” – dołożymy wszelkich starań, by spędzające sen z Waszych powiek zagadnienia zostały rozwiązane i Wasze filmy prezentowały się jeszcze lepiej.

A dla tych, którzy zdecydują się na zakup pierwszego odcinka od piątku 24.03.2017 do niedzieli 26.03.2017 kod promocyjny: kocham_videodslr.pl,  pozwalający na zakup z 25% rabatem!

Zapraszamy!

DaVinci