Wakacje w pełni, budżety napięte. W związku z tym, aby nie obciążać Waszych kieszeni dodatkowo – proponujemy promocyjne ceny Rozkminiamy DaVinci PREMIUM!

Ci, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup odcinków nowej serii Rozkminiamy DaVinci w tym krótkim resumé mogą zapoznać się z zawartością odcinka poświęconego Maskom Wykreślnym, czyli nieocenionym Power Windows programu DaVinci Resolve.

Hasło na wakacje: wakacje_videodslr

Jak wiemy, bez masek trudno mówić o porządnym gradingu. Maski są podstawą kreatywnego traktowania kadru. Dzięki nim możemy wydzielać obszary specjalnego traktowania, zmieniać tło a nawet usuwać niechciane elementy obrazu.

Umiejętne posługiwanie się maskami pozwoli nam na rozwinięcie twórczych skrzydeł – w tym odcinku naszej serii PREMIUM dowiemy się dokładnie czym są maski, jak je nakładać, jak z nimi pracować i do czego używać. Poznamy również obsługę trackera – najzmyślniejszego urządzenia cyfrowego filmu.

Od dzisiaj, poniedziałku 24.07.2017 do niedzieli 30.07.2017 zaoszczędzicie 30% kupując lub wynajmując dowolny odcinek (Maski Wykreślne, RAWYRAWy – konwersja kreatywnaRAWy – Apendix), jak i zbiorczo cztery odcinki  Rozkminiamy DaVinci PREMINIUM!

Wakacyjne hasło promocji: wakacje_videodslr

Zapraszamy!

powered by Typeform