Jeśli ostrzycie sobie zęby i już planujecie zakup Panasonika GH5, to mamy dobrą wiadomość. Zamawiając go teraz, dostaniecie kilka bonusów.

Panasonic Lumix GH5 powoli wchodzi na rynek. Sam już nie mogę się doczekać, aż go przetestuję i sądząc po komentarzach, nie tylko ja. Są też tacy, którzy nawet mimo braku testów podjęli już decyzję o zakupie tego aparatu. Jeśli zaliczacie się do tej grupy, to mamy dobrą wiadomość – kupując ten model teraz, dostaniecie gratis V-Loga i 5 lat gwarancji. W sumie to nie do końca rozumiem, po co w ogóle przy tej klasy sprzęcie robić z V-Loga płatną opcję (zamiast po prostu doliczyć do ceny aparatu i instalować wszędzie), ale mniejsza o to. Chwilowo, jak widać, problem ma rozwiązanie.

Poniżej zamieszczamy oficjalny komunikat firmy Panasonic promocji.

Warszawa, 13 lutego 2017 r. – Już od dzisiaj można składać zamówienia preorder na najnowszy aparat Panasonic. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że sprzęt trafi do Ciebie jako do jednego z pierwszych i zyskasz dodatkowe korzyści. Po dokonaniu zamówienia dostaniesz potwierdzenie. Następnie należy zarejestrować się na stronie www.lumix-gh5.eu i wypełnić formularz. Porejestracji należy czekać na kontakt od dealera, który przekaże resztę informacji. Po weryfikacji wszystkich danych otrzymasz certyfikat 5 lat gwaracji i unikalny kod uruchamiający V-Log.

Lista sklepów uczestniczących w promocji:

Zamów Lumix GH5 przed premierą i zarejestruj swój egzemplarz już dziś!

Klucz aktualizacji oprogramowania DMW-SFU1 dla aparatu umożliwia zapis wideo w trybie V-LogL. Użycie klucza aktualizacji oprogramowania uaktywnia również w kamerze tablicę LUT (Look Up Table), umożliwiającą odtwarzanie zapisanych w urządzeniu filmów w trybie V-LogL.