videodslr Działy Forum ogólne Dyskusje ogólne ZOSTAŃ GOŚCIEM STREFY SZTUKI PODCZAS TARGÓW FILM VIDEO FOTO

ZOSTAŃ GOŚCIEM STREFY SZTUKI PODCZAS TARGÓW FILM VIDEO FOTO

Oglądasz 1 odpowiedzi (z 1 łącznie)
 •  Wojciech Franus 
  Keymaster
  32 pts

  Odpowiedzi: 1129

  Tematów: 120

  chat

  #272555
  Targi FILM VIDEO FOTO, które odbędą się w terminie 12 – 14 kwietnia 2018 roku w Łodzi, po raz drugi ogłaszają otwarty nabór prac fotograficznych do “Strefy Sztuki. Młoda Polska Fotografia”.

  “Strefa Sztuki” – to organizowany podczas targów, trzydniowy cykl spotkań z fotografami, którzy reprezentują różne oblicza współczesnej fotografii. Formuła wydarzenia opiera się na wystawie zbiorowej, autorskim pokazie slajdów oraz rozmowie z publicznością. Jest to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z twórczością fotografów, którzy są znani głównie z blogosfery i zainspirować się z (być może) nieznanymi szerokiej publiczności, a jednocześnie ciekawymi polskimi cyklami fotograficznymi. „Młoda Polska Fotografia” prezentuje wiele ważnych dziś artystycznie i społecznie kwestii. Jest zarazem lokalna i uniwersalna, ujawnia wrażliwość, zmysłowość, empatię, ale i ostrość widzenia artystów.

  [caption id="attachment_272544" align="aligncenter" width="2853"] fot.: Łukasz Choja[/caption]

  W roku ubiegłym w ramach panelu gościliśmy Aleksandrę Wysokińską, Macieja Dziekana, Łukasza Choję i Artura Jastrzębskiego.

  [caption id="attachment_272543" align="aligncenter" width="2345"] fot.: Łukasz Choja[/caption]

  Co należy zrobić, aby zostać gościem wydarzenia a jednocześnie zaprezentować swój dorobek artystyczny szerokiej publiczności? Spakowane prace należy wysyłać na adres mailowy weronika.wisniewska@makis.pl w formacie *.zip lub *.rar (jeśli pliki przekraczają 25 mb, prosimy o link do WeTransfer). Przyjmujemy maksymalnie 10 plików w formacie *.jpg, 300 dpi, wysokość 20 cm. Mail oraz archiwum (*.zip, *.rar) prosimy tytułować: STREFA SZTUKI 2017 – ImięNazwisko_zgłoszenie”. Oprócz materiału wizualnego w mailu powinien się znaleźć plik tekstowy z opisem pracy (cyklu fotograficznego) i krótkim bio autora (*.docx) oraz linkiem do portfolio i numerem telefonu.

  Termin nadsyłania prac: 09.01.2018 r. – 09.03.2018 r.

  Szczegóły dotyczące zakwalifikowanych artystów zostaną przekazane do informacji publicznej do 20 marca 2018 r.

  Regulamin znajdziecie tutaj.

  Fotografie: Łukasz Choja
  Videodslr jest partnerem medialnym tegorocznych Targów FILM VIDEO FOTO w Łodzi. Będziemy na bieżąco informować o gorących wydarzeniach i akcjach. Niedługo również niespodzianka dla użytkowników naszego portalu. Śledźcie informacje!

  [Zobacz news: ZOSTAŃ GOŚCIEM STREFY SZTUKI PODCZAS TARGÓW FILM VIDEO FOTO]

Oglądasz 1 odpowiedzi (z 1 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek