videodslr Działy Forum ogólne Strefa dla początkujących Zniżka dla studentów na zajęcia Akademii Rzemiosła Filmowego!

Zniżka dla studentów na zajęcia Akademii Rzemiosła Filmowego!

Odpowiedzi 1 - 3 odpowiedzi (z 3 łącznie)
 •  Wojciech Franus 
  Keymaster
  32 pts

  Odpowiedzi: 1129

  Tematów: 120

  chat

  #271532

  Jak wiecie, niedługo zaczynamy zajęcia Akademii Rzemiosła Filmowego. Szczególnie zapraszamy studentki i studentów szkół wyższych wszelakich. Specjalnie dla Was zniżka!

  Ceny zajęć Akademii Rzemiosła Filmowego dla studentów:
  (wymagana kopia strony indeksu z nazwiskiem i zdjęciem)

   – Podstawy realizacji filmowej wraz ze wstępem do postprodukcji – zajęcia będzie prowadził Amadeusz Andrzejewski w godzinach 9.00-14.00.  Cena 2000,00 zł + 23% VAT . (Cena regularna 2500,00 zł + 23% VAT – zniżka 500 zł + VAT)

   – Kolor w filmie, korekcja kolorystyczna w DaVinci Resolve – zajęcia będzie prowadził Wojciech Franus, w godzinach 14.30 – 19.00. Cena 2000,00 zł + 23% VAT. (Cena regularna 2500,00 zł + 23% VAT, – zniżka 500 zł + VAT)

  Oba kursy są niezależne, niemniej postaraliśmy się aby były ze sobą połączone. Studenci, którzy zapiszą się na Filmowanie, po zajęciach mogą od razu przystąpić do Koloru – układ zajęć jest tak utworzony, że to czego się dowiedzieliście podczas filmowania od razu będziecie mogli spożytkować w postprodukcji. Cena obu kursów jednocześnie  (dla studentów): 3500,00 zł + 23% VAT (Cena regularna 4500,00 zł + 23% VAT, – zniżka 1000 zł + VAT)

  Popieramy pracę zespołową: student, który zachęci innego uczestnika do przystąpienia do jednego z dwóch kursów otrzyma zniżkę w wysokości 400,00 zł +VAT (wprowadzenie 5 osób to dla wprowadzającego kurs za darmo)!

  Rejestracja:

  powered by Typeform

   

  Edukacja młodzieży filmowej leży nam na sercu szczególnie. Grupą wyjątkowa są żacy. Studiują, zaliczają egzaminy, kolokwia, seminaria, dniami i nocami ślęczą nad książkami. A potem jak jak już otrzymają zasłużony dyplom z rozpaczą stwierdzają, że mało kto chce ich zatrudnić, a warunki jakie oferują potencjalni pracodawcy nijak nie mają się do trudu włożonego w naukę.

  Proponujemy zatem, by w wolnej chwili poszerzyć swoje kompetencje i umiejętności i nauczyć się czegoś nowego. Czegoś, co stanie się takim „małym planem B” na przyszłość.

  Sceptykom przypominamy, że ani Steven Spielberg, ani Ridley Scott ani Federico Fellini, a tym bardziej Quentin Tarantino formalnie rzecz ujmując nie są filmowcami. Nie uczęszczali do filmówek, a swoje kariery zawdzięczają pasji i umiejętności posługiwania się językiem filmowym, którego nauczyli się w praktyce realizując swoje marzenia. Spielberg jest filologiem, Scott grafikiem/designerem, Fellini był rysownikiem, a Tarantino nawet nie ukończył nawet szkoły średniej. Co zatem szkodzi, by obecni adepci filologii, stomatologii czy na przykład technologii drewna nie spróbowali odkryć w sobie filmowej smykałki?

  Błogosławieństwo życia w XXI wieku to między innymi możliwość korzystania z technologii cyfrowej. Aby zrobić film wystarczy mieć urządzenie potrafiące rejestrować obraz w ruchu (aparat, kamera lub nawet smartfon), komputer i niezbędną wiedzę jak z tych narzędzi używać. Nasza Akademia tej wiedzy Wam dostarczy!

  Polecamy zatem studentom – rożnych uczelni – naszą Akademię Rzemiosła Filmowego EIZO/videodslr.pl. Odkryjcie swój talent (albo przynajmniej przygotujcie plan B).

  Wasze postępy będziemy oceniać, ale zakładamy, że wszyscy ukończą Akademię Rzemiosł Filmowego celująco, dlatego na koniec rozlosujemy nagrody: dla uczestników zajęć z Filmowania będzie to X-RITE COLORCHECKER PASSPORT VIDEO, a dla słuchaczy kursu Kolor – DaVinci Resolve STUDIO.

  Uczestnicy kursu Kolor otrzymają również dostęp do Rozkminiamy PREMIUM – stale powiększającej się bazy tutoriali poświęconych DaVinci Resolve.

  Szczegóły dotyczące programu Akademii tutaj.
  [Zobacz news: Zniżka dla studentów na zajęcia Akademii Rzemiosła Filmowego!]

   Sionek 
  Participant

  Odpowiedzi: 3

  Tematów: 2

  chat

  #271549 Score: 0

  Czy Akademia Rzemiosła Filmowego jest jednorazową akcją, czy można będzie się spodziewać drugiej edycji w przyszłym roku? Byłbym zainteresowany wzięciem udziału jednak z powodu studiów dziennych, pracy i obecnie zbyt małej ilości pieniędzy nie mogę sobie pozwolić na uczestnictwo.

   obecny 
  Participant

  Odpowiedzi: 11

  Tematów: 11

  chat

  #271551 Score: 0

  … a emeryci…. w chwili szaleństwa dałbym za taki kurs… 50 zł…:)

Odpowiedzi 1 - 3 odpowiedzi (z 3 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek