videodslr Działy Biznes Filmowy Strefa firm, sklepów i wypożyczalni sprzętu Wynajem Wrocław – Sony FS700, Odyssey 7Q+, Blackmagic URSA – www.4soulmedia.pl

Wynajem Wrocław – Sony FS700, Odyssey 7Q+, Blackmagic URSA – www.4soulmedia.pl

Odpowiedzi 1 - 3 odpowiedzi (z 3 łącznie)
 •  4SoulMedia 
  Participant

  Odpowiedzi: 2

  Tematów: 2

  chat

  #260800

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego rentalu – dysponujemy następującym sprzętem na wynajem: Sony FS700R, rekorder Odyssey 7Q+, Blackmagic URSA PL Mount, DJI Ronin – do tego oczywiście cała gama akcesoriów, obiektywów (również z poza listy dostępnej na stronie, możemy dostarczyć optykę zgodnie z zapotrzebowaniem wynajmującego). Świadczymy również usługi realizacji ujęć z lotu ptaka za pomocą drona DJI Phantom 3 Pro oraz DJI Inspire. Działamy we Wrocławiu, aczkolwiek w szczególnych wypadkach istnienie możliwość odebrania i oddania sprzętu również w innych miastach, w szczególności Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Radosław Furmanek

  607 511 534

  http://www.4soulmedia.pl

   

   emjot 
  Participant
  1 pt

  Odpowiedzi: 247

  Tematów: 38

  chat

  #260808 Score: 0

  Między sensorem w ursie 4k a 4.6k istnieje naprawdę spora przepaść – warto nie owijać w bawełnę i pisać co się ma (choć podejrzewam, że jakby to była wersja 4.6k to byście się tym pochwalili 😉 )

   4SoulMedia 
  Participant

  Odpowiedzi: 2

  Tematów: 2

  chat

  #261048 Score: 0

  Dzięki za zwrócenie uwagi, faktycznie warto to zaznaczyć! Aczkolwiek na swoje usprawiedliwienie powiem, że przeoczenie wynikało najprawdopodobniej z tego, że „dużej” URSY z sensorem 4.6K, o ile mi wiadomo, nie ma jeszcze NIKT poza wybranymi testerami, mimo że ten sensor jest już dostępny w URSA Mini:) Stąd mój okrojony opis, ale faktycznie nie każdy śledzi na bieżąco newsy dotyczące URSY, więc oficjalnie potwierdzam – jest to „duża” URSA 4K PL Mount. Cały czas czekam na upgrade do sensora 4.6K, niestety Blackmagic zawaliło na całej linii w tym temacie..

  Pozdrawiam

  Radek Furmanek

Odpowiedzi 1 - 3 odpowiedzi (z 3 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek