videodslr Działy Sztuka filmowania Udźwiękowienie Wykorzystanie utworu z darmowej biblioteki Youtube do filmu promującego firmę

Wykorzystanie utworu z darmowej biblioteki Youtube do filmu promującego firmę

Odpowiedzi 1 - 2 odpowiedzi (z 2 łącznie)
 •  Aquarius 
  Participant

  Odpowiedzi: 0

  Tematów: 1

  chat

  #266464

  Witam wszystkich, jestem tu nowy, przejrzałem tematy ale nigdzie, konkretnie nie znalazłem przypadku który dotyczył by mojego problemu. Otóż prowadzę firmę i posiadam wizytówkę firmy na mapach Google. Chciałbym dołączyć kanał Youtube do tej mojej wizytówki firmy i zamieścić na kanale Youtube swój krótki film promujący działalność którą wykonuję. Moje pytania brzmią :

  • Czy mogę bezpłatnie użyć do promocji firmy jednego z utworów muzycznych zamieszczonych w darmowej bibliotece muzyki którą oferuje Youtube i czy muszę to jakoś oznaczyć w podpisie filmu ?
  • Czy jeśli użyję narzędzia do edycji filmów które oferuje Youtube online ( np. aby poskładać fotki w film ) to muszę zaznaczyć ten fakt w podpisie takiego filmu ?

  Z góry dziękuję za pomoc

   Amadeusz Andrzejewski 
  Keymaster
  46 pts

  Odpowiedzi: 4877

  Tematów: 217

  chat

  #266471 Score: 0

  Co do pierwszego pytania – możesz użyć. Niektóre utwory wymagają podpisania twórców, inne nie. Jest to czytelnie oznaczone w bibliotece.

  Z drugim nie pomogę bo nawet nie wiedziałem, że takie narzędzie istnieje, ale moim zdaniem raczej nie będą tego wymagać. Żaden producent żadnego, nawet darmowego softu do montażu tego nie wymaga bo to idiotyczne.

Odpowiedzi 1 - 2 odpowiedzi (z 2 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek