videodslr Działy Biznes Filmowy Wlasny server z szata html , strefa klijenta .

Wlasny server z szata html , strefa klijenta .

Odpowiedzi 1 - 6 odpowiedzi (z 6 łącznie)
 •  DAREKIRE 
  Participant
  1 pt

  Odpowiedzi: 83

  Tematów: 27

  chat

  #265962

  Czy jest możliwość na własnym serwerze , udostępnić film  który ma ładna oprawę graficzna tzn ma własne menu z możliwością wyboru sceny . Cos jak w dvd .  Wszystko by było pod hasłem do zalogowania dla klienta .

  Format dvd jest wciąż popularny ale sami dobrze wiecie jaka jakość z tego płynie , blu-ray cudownie ale co z tego skoro i tak mój film weselny rozejdzie się po znajomych , rodzinie w formacie dvd , a taki własny serwer dający jakość hd bylby o niebo lepszy , poręczniejszy . Wydaje mi sie ze już w każdym domu internet się zadomowił . Zazwyczaj jest już mega szybki .

  Wiec da się takie coś wykonać ?

   Wojciech Franus 
  Keymaster
  32 pts

  Odpowiedzi: 1129

  Tematów: 120

  chat

  #265963 Score: 1

  Ciekawe zagadnienie poruszyłeś. Przyszłościowe. W linku masz 35 różnych platform do video. Jak zgłębisz to się pochwal do jakich wniosków doszedłeś, bo temat naprawdę interesujący. Nie wiem czy którakolwiek platforma spełnia Twoje założenia (czyli po prostu odtwarzacz video online) ale może coś tam wydłubiesz. Pozdrawiam.

   Tom_LS 
  Participant
  2 pts

  Odpowiedzi: 27

  Tematów: 8

  chat

  #265964 Score: 1

  Ta platforma wydaje się ciekawa.

  https://mediazilla.com

  Cena też jest ok, jeżeli bierze ktoś pod uwagę rezygnację z przekazywania filmów na pendrive.

   Wojciech Franus 
  Keymaster
  32 pts

  Odpowiedzi: 1129

  Tematów: 120

  chat

  #265965 Score: 0

  Dobre. Ale jednak mocno komercyjne. Minimum 300$ rocznie. Raczej dla już osadzonych na rynku filmowców, niemniej warto zgłębić. Jest menu i wybór scen – czyli podstawa porządnej prezentacji. Niestety nie ma jeszcze opcji płatnego pobierania:

  „Can I purchase or sell videos through MediaZilla?

  We will be adding this feature in the near future. We realize the importance of ecommerce on MediaZilla. „
  – to duży minus, bo na Vimeo jest VimeoOnDemand (nie zgłębiłem jeszcze jak jest z menu)
   DAREKIRE 
  Participant
  1 pt

  Odpowiedzi: 83

  Tematów: 27

  chat

  #266003 Score: 1

  MediaZilla już wcześniej widziałem , właściwie to wtedy zrodził mi się pomysł żeby coś takiego mieć dla siebie .  Nawigacja menu nie robi szalu pod względem wizualnym ,ale wystarcza . Na pewno musi być jakiś sposób żeby soc takiego mieć u siebie w domu i ładnie wklejone w stronę internetowa bez przekierowywania . Niestety jestem za cienki bolek żeby takie coś sam odpalić .

  Cena też jest ok, jeżeli bierze ktoś pod uwagę rezygnację z przekazywania filmów na pendrive.

  Co do pena to tego unikam , po pierwsze nie da się stworzyć struktury nawigacji , jak przy formacie DVD ,Blu-ray . Jeszcze kwestia rozczarowania pana kowalskiego któremu telewizor , czy komputer nie czyta formatu video .

   

  Wracając do tematu może jest tu jakiś spec co by odpłatnie takie coś zrobił  ? Ten temat już raz tu lekko się otarł ,   hmmm

   emkuz 
  Participant

  Odpowiedzi: 11

  Tematów: 12

  chat

  #267424 Score: 0

  Temat od strony programistycznej jest prosty do ogarnięcia, natomiast problemy są z serwerami, bo hostingi w większości nie zezwalają na streaming i Ci konto przy dużym ruchu zamkną, pozatym łatwo sobie biedy napytać bo w filmie masz muzykę, która rozpowszechniasz a na to jest osobna umowa z zaiksem, która przekreśla całą inwestycję, a życzliwych nie brakuje.

Odpowiedzi 1 - 6 odpowiedzi (z 6 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek