videodslr Działy Osprzęt Mikrofony, rejestratory, sprzęt dźwiękowy Saramonic PMIC – nowa rodzina budżetowych mikrofonów nakamerowych

Saramonic PMIC – nowa rodzina budżetowych mikrofonów nakamerowych

Oglądasz 1 odpowiedzi (z 1 łącznie)
 •  Wojciech Franus 
  Keymaster
  32 pts

  Odpowiedzi: 1129

  Tematów: 120

  chat

  #268995
  Kenro wypuścił na rynek nową serię budżetowych mikrofonów Saramonic PMIC (1,2,3,) dla videodslrowców oraz ciekawe rozwiązanie dla bardziej zaawansowanych filmowców.

  Mikrofony można podłączyć bezpośrednio do rekorderów aparatowych przez łącze jack, a zestaw shotgun przez audio adapter z łączem XLR. O mikroportach Samamonic pisaliśmy tutaj.

  Mikrofony PMIC

  Prezentację nowości zaczniemy od Super Cardioid Unidirectional Condenser Microphone PMIC1 (uff…) – leciutkiego shotguna montowanego na stopkę. Mikrofon ma wbudowany low cut filter (100 Hz) i nie potrzebuje dodatkowego zasilania. Z kamerą łączy się przez jacka. W zestawie ma gąbkową osłonę i kosztuje 62,34 £.

  saramonic

  Kolejne modele mikrofonów PMIC to Stereo Condenser Microphone PMIC2 i Surround Condenser Microphone PMIC3. Oba mają wbudowany filtr low cut, ale tym razem 75Hz. PMIC2 jest stereo, a PMIC3 jest mikrofonem surround. Kosztuje kolejno: 87.54 £ i 124.74 £.

  saramonic

  saramonic

  Zestaw Saramonic SRAXM3

  Saramonic SRAXM3 to dwa mikrofony shotgun z łaczem XLR i osłoną gąbkową. Mikrofony można bezpośrednio podłączyć do audio adaptera Saramonic (MixMic, SRPAX2, SRAX107, SmartRig+, SRAX104 i BMCCA01) oraz jak mniemam do dowolnego rekordera z wejściami XLR.

  saramonic

  Mikrofony są wykonane z metalu, są lekkie i wytrzymałe. Zestaw SRAXM3 kosztuje 250,74 £.

  Więcej szczegółów tutaj.
  [Zobacz news: Saramonic PMIC – nowa rodzina budżetowych mikrofonów nakamerowych]

Oglądasz 1 odpowiedzi (z 1 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek