RYTUAŁ

Odpowiedzi 1 - 4 odpowiedzi (z 4 łącznie)
 •  obecny 
  Participant

  Odpowiedzi: 11

  Tematów: 11

  chat

  #271546

  Mój film „RYTUAŁ” nominowany w kategorii Najlepszy Film Polski na Grand OFF 11. – Najlepsze Niezależne Filmy Świata…. 2017r. – Warszawa
  Nadesłano 3909 filmów, po wstępnej selekcji zostało 428 i z nich Komisja Nominacyjna wyłoniła 57 nominowanych filmów (w 11 kategoriach) które teraz oceni 87 osobowa Kapituła Jurorów z całego świata.
  http://www.grandoff.eu/index.php/pl/

   

  Poza moim filmem nominowane są także dwa filmy ze Studia Munka, a te filmy to „Ja i mój tata”(30:00 min) i „My name is Julita” (28:27 min) ten był w konkursie filmów krótkometrażowych w Gdyni.

  Bardzo mnie to cieszy i nobilituje. Filmy ze Studia Munka to spore budżety i blisko 50 osobowe zespoły wykształconych ludzi tworzących film przy wsparciu technologicznym i artystycznym studia.
  Oczywiście nie wygram, bo szans nie mam ze swoimi jednoosbowymi niedoskonałościami… ale już raz wygrałem Grand OFF-a….:).. w kategorii Animacja.

   obecny 
  Participant

  Odpowiedzi: 11

  Tematów: 11

  chat

  #271900 Score: 0

  „Rytuał” nominowany w kategorii Najlepszy Film Polski… otworzy projekcje na festiwalu Grand OFF Najlepsze Niezależne Filmy Świata Wa-wa. W tym roku 3909 filmów z 123 krajów. 56 filmów nominowanych w 11 kategoriach w tym 6 filmów z Polski. Pokazy filmów w warszawskiej ASP. Zapraszam na pokazy festiwalowe…. Niezależny Świat Filmu przybywa do nas… Warto…!!… w zeszłym roku nagrodzony film trafił na krótką listę Oscarową filmów krótkich…!!!

   SHOX 
  Participant
  2 pts

  Odpowiedzi: 14

  Tematów: 2

  chat

  #272165 Score: 1

  Obecny, jak Ty to zrobiłeś, że ten film został nominowany, szczerze to się dziwię, bo użyłeś denerwującej warstwy filtru, niepotrzebne dodałeś do muzyki te elementy elektroniczne (robot voice) no i nie do końca te młody aktor dał radę. Jest tu mało dramatycznie, kadry nie są ciekawe, jedynie element artystyczny w postaci tej architektury daje nam do zrozumienia, że projekt posiada jakąś głębie ale jaką? Nie wiem, nie dociekłem.

   obecny 
  Participant

  Odpowiedzi: 11

  Tematów: 11

  chat

  #272219 Score: 0

  @shox…. z tego jasno wynika, że gdybyś ze swoją wiedzą filmową zrobił i wysłał film to by mnie tam nie było…. spróbuj….zachęcam…!!!!…. każdy może…. 🙂

  ps. trzeba jednak pamiętać, że to oceniają Jurorzy… samoocena nie wystarczy…:)

  • Ta odpowiedź była modifikowana 2 lata, 6 miesiące temu przez  obecny.
Odpowiedzi 1 - 4 odpowiedzi (z 4 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek