videodslr Działy Biznes Filmowy Giełda ofert REGULAMIN działu Giełda

REGULAMIN działu Giełda

Oglądasz 1 odpowiedzi (z 1 łącznie)
 •  Ernest 
  Participant

  Odpowiedzi: 740

  Tematów: 32

  chat

  #1384

  PODSTAWOWE ZASADY

  1. Ogłoszenia w dziale Giełda mogą dodawać osoby o przynajmniej miesięcznym stażu, posiadające więcej niż „0” postów na swoim koncie. Nie dopuszcza się akcji pt. „pojawiam się i znikam”. Ogłoszenia takich osób będą usuwane a osoby blokowane na okres 30dni.

  2. Moderatorom przysługuje ocena wartości merytorycznej ogłoszeń.

  3. Ogłoszenia powinny zaczynać się od znaku: – sprzedam / [K] – kupię / [Z] – zamienię / [W] – wynajmę (np. studio albo sprzęt) / – inne (np. kursy, pokazy, etc).

  4. Ogłoszenia powinny dotyczyć tylko sprzętu foto / video / softu do obróbki / warsztatów i innych rzeczy związanych z branżą. Nie jest to miejsce na sprzedaż twoich płyt CD z „Fasolkami”, ani rozchodzonych trampków.

  5. Ogłoszenia muszą zawierać nazwę, dokładny opis przedmiotu oraz jego stanu, jego cenę. Podajcie również sposób odbioru, jeśli osobisty to gdzie. Ogłoszenia bez któregoś z w.w. będą usuwane. Miło będzie jeśli w ogłoszeniu umieścicie kilka zdjęć sprzętu, o rozmiarze nie przekraczającym zdrowego rozsądku (zdjęcia typu 3000px pokazujące szczegóły np. optyki, wrzucajcie jako link).
  Można wkleić link, np. do Allegro czy e-Bay, zamiast opisu w ogłoszeniu.

  6. Zabronione jest tworzenie kilku wątków naraz. Wszystkie sprzęty jakie aktualnie chcecie sprzedać/kupić powinny znaleźć się w jednym ogłoszeniu. Ogłoszenie jest ważne tydzień czasu. Po tym terminie możliwe jest stworzenie nowego ogłoszenia. Po upływie 2tyg. ogłoszenia będą automatycznie kasowane.

  7. Zabronione jest podbijanie ogłoszeń. Aby dodać coś do istniejącego ogłoszenia używaj opcji Edytuj.

  8. W przypadku ciągłego łamania regulaminu, bądź braku uczciwości ze strony ogłoszeniodawcy, moderatorzy zablokują takim osobom możliwość dodawania kolejnych wpisów w dziale Giełda. W szczególnie trudnych przypadkach osoby takie będą wykluczane z forum. Treść ogłoszeń takich osób pozostanie na forum do czasu rozwiązania sprawy.

  9. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń jak i rzetelność ogłoszeniodawców.

  UWAGI KOŃCOWE

  Jeżeli coś sprzedałeś – możesz nam pomóc, usuwając swój wątek, tak aby forum nie stało się śmietniskiem zapomnianych tematów.
  Jeśli z jakichś powodów nie jesteś w stanie edytować swojego tematu – poproś któregoś z moderatorów o pomoc.
  Dokonując transakcji zachowaj roztropność!!! Jeśli nie jesteś pewien kontrahenta poproś o przeprowadzenie sprzedaży za pośrednictwem portalu aukcyjnego lub znajdź pośrednika, który przeprowadzi ją bezpośrednio. Administracja forum nie dysponuje danymi teleadresowymi użytkowników i nawet na wniosek policji czy prokuratury możemy przekazać jedynie adres e-mail za pośrednictwem którego dokonano rejestracji oraz numery IP z których użytkownik się logował.

Oglądasz 1 odpowiedzi (z 1 łącznie)

Temat ‘REGULAMIN działu Giełda’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.