Polski wideokurs do After Effects

Odpowiedzi 1 - 5 odpowiedzi (z 5 łącznie)
 •  Krzysztof 
  Participant

  Odpowiedzi: 558

  Tematów: 97

  chat

  #93

  Za 79 zł można dostać bardzo dobry, 8 godzinny wideo kurs After Effects po Polsku.

  Zobaczcie sobie przykładową lekcję i sami oceńcie czy warto.

  Ja go kupiłem (wersja do pobrania – około 1,3 GB), przerabiam właśnie i polecam 🙂

   Anonimowy

  Odpowiedzi: 557

  Tematów: 35

  chat

  #16220 Score: 0

  Kurs niezły niestety bardzo zamotany. Przerabialismy go w pracy i …. trochę nas poraził. Od lat uzywam Effecta komercyjnie i prywatnie, i myśle że są łatwiejsze i bardziej przystępne tutoriale w necie. Wystarczy pomęczyć Creative Cow albo A.Kramera. Ktoś kto go przygotowywał zapomniał o naprawde zielonych i szybko przeskoczył do zaawansowanych. Ja osobiście nie polecam ale jeśli ktoś ma ciśnienie to na pewno nic lepszego po polsku nie znajdzie. Chociaż przyznam ze osoby które się na ten kurs zdecydują ze względu na jezyk, niech pamiętają, ze AE nie został przetłumaczony na nasz jezyk 🙂 a to często nie ułatwia pracy takim delikwentom. AE jest programem w którym trzeba nabyć praktyki i wtedy dopiero zaczyna nas bawić.

  + za to że w koncu coś po polskiemu
  – za brak praktycznego i docelowego wytłumaczenie zasady działania wielu poleceń i efektów na tle działania całości kompozycji

   Krzysztof 
  Participant

  Odpowiedzi: 558

  Tematów: 97

  chat

  #16221 Score: 0

  Jeśli chodzi o najlepsze wytłumaczenie podstaw AE to polecam kurs firmy Lynda – After Effects CS4 Essential Training. Jest też wersja dla CS3.

  Kurs jest wprawdzie w języku angielskim, ale lektor mówi w ten sposób, że jeśli zna się podstawy angielskiego to trudno go nie zrozumieć. Idealny do skumania wszystkich podstawowych i trochę bardziej zaawansowanych mechanizmów rządzących AE. Niestety cena jest również nie polska – 150 dolców (ale można poszukać tu i tam 😉 .

  Jeśli rozpoczynasz przygodę z AE zacznij od tego kursu.

   dreamvision 
  Participant

  Odpowiedzi: 69

  Tematów: 5

  chat

  #16222 Score: 0

  hey, a jest szansa dostać od ciebie tek kursik w PL???

   Anonimowy

  Odpowiedzi: 557

  Tematów: 35

  chat

  #16223 Score: 0

  Zapamiętaj, ze zabawa z After Effect to w 80% kombinowanie po swojemu. Przeglądałem najrozniejsze kursy i uwazam ze 90% z nich to wyciąganie kasy. Bo co z tego ze ktos Ci pokaze cos jak ty tego pozniej nie potrafisz w praktyce wykozystac. Najlepsze co mnie spotkało w tej dziedzinie to Creativecow i Videocopilot. Jak czegos nie rozumiesz to piszesz i Ci tłumaczą 🙂 Pozatym nie da sie programu ogarnąć po oglądnięciu jednej serii tutoriali. Trzeba robić, ćwiczyć, robić, ćwiczyć, robić, ćwiczyć, robić, ćwiczyć, … 😀

Odpowiedzi 1 - 5 odpowiedzi (z 5 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek