videodslr Działy Edycja i montaż Inne oprogramowanie montażowe Pinnacle Studio 18 Ultimate – Problem z podglądem na osi czasu

Pinnacle Studio 18 Ultimate – Problem z podglądem na osi czasu

Odpowiedzi 1 - 2 odpowiedzi (z 2 łącznie)
 •  Samarsky 
  Participant

  Odpowiedzi: 0

  Tematów: 1

  chat

  #264305

  Mam problem z osią czasu w Pinnacle Studio 18 Ultimate. Po umieszczeniu na osi czasu kilku zdjęć i obrobieniu , dodaniu przejść itp po puszczeniu podglądu pokazuję się tylko pierwsze zdjęcie , oś czasu wraz z audio idzie dalej lecz na podglądzie jest tylko pierwsza klatka. Inaczej jest z filmem , po umieszczeniu na osi czasu jakiegoś materiału video w ogóle nie ma podglądu. Podczas tworzenia np. filmu ze zdjęć po renderowaniu i zapisaniu w folderze wyjściowym wszystko jest ok. Montuję to na ślepo bez możliwości podglądu montażu. Proszę o pomoc lub sugestję. Dzięki

   wszyscy 
  Participant

  Odpowiedzi: 1

  Tematów: 0

  chat

  #265180 Score: 0

  Wersja Pinnacle Studio 19 ma podobny problem.
  Brak podglądu (podgląd zacina się po pierwszej klatce) na osi czasu.

  Posiadam mocnego Laptopa, – karta graficzna zintegrowana + nVidia GTX 880 + 32GB RAM, system Windows 10 Home zainstalowany od podstaw.

  – directx_jun2010_rar_redist – jeżeli ktoś nie ma w ogóle podglądu to directx_jun2010_rar_redist napewno pomoże, ale jeżeli się obraz zacina po jednej klatce to już nie.
  – nowe sterowniki nVidia – nic nie pomaga, co dziwne na starszych sterownikach z roku 2015 działa poprawnie
  – oczywiście sterownik obrazu który zaleca Pinnacle jest zainstalowany
  – jeżeli ustawię “na sztywno” polecenie że program ma korzystać tylko z karty zintegrowanej to działa bez zarzutu, natomiast jeżeli przełączę na kartę nVidia to podgląd się zacina (jednak jak wiemy na karcie zintegrowanej za dużo się nie zrobi)

  Ktoś ma pomysł gdzie leży przyczyna ?

Odpowiedzi 1 - 2 odpowiedzi (z 2 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek