videodslr Działy Osprzęt Mikrofony, rejestratory, sprzęt dźwiękowy Mikrofon Rode NTG4+ opinie

Mikrofon Rode NTG4+ opinie

Oglądasz 1 odpowiedzi (z 1 łącznie)
 •  PDKfilm 
  Participant

  Odpowiedzi: 0

  Tematów: 1

  chat

  #273173

  Witam, jestem tutaj nowy, „zabawę” w amatorskie kręcenie filmów rozpocząłem jakieś półtora roku temu. Filmuję jak na razie lustrzankami – mam dwie: Nikona D3100 i Nikona D600. Mam dwa mikrofony krawatowe – jeden to Audio-Technica ATR 3350 (przewodowy) i mikrofon bezprzewodowy (mikroport) BOYA BY-WM5. Mikrofoniki są na pewno lepsze niż te wbudowane w aparaty – choć D600 moim zdaniem całkiem dobrze sobie radzi z nagrywaniem dźwięku poprzez wbudowany mikrofon.

  Zmierzając do sedna – kupiłem mikrofon z tytułu wątku, a więc RODE NTG4+. Kupiłem ten mikrofon nieco w ciemno bo totalnie brak informacji na polskich stronach internetowych na temat tego sprzętu. Czy ktoś używa tego mikrofonu i jest mi w stanie o nim coś napisać??? Mikrofon jest w drodze, kupiłem przez internet, nie mam go jeszcze do pomacania.

  P.S. Bawię się w filmy dokumentalne. Jeden mam już ukończony, ale to tylko amatorka – choć jakość materiału wideo z lustrzanek przerósł moje oczekiwania i uważam, że mój pierwszy film pod względem obrazu jest w porządku (choć oczywiście w dalszym ciągu jest to obraz amatorski) – dźwięk wypadł o wiele gorzej, dlatego kupiłem ten mikrofon.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Piotr.

Oglądasz 1 odpowiedzi (z 1 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek