Krzysztof Ignaczak po swojemu

Odpowiedzi 1 - 2 odpowiedzi (z 2 łącznie)
 •  Ryba 
  Participant

  Odpowiedzi: 23

  Tematów: 1

  chat

  #13636

  Krzysztof Ignaczak to siatkarz grający na pozycji libero, wielokrotny reprezentant Polski, olimpijczyk, mistrz świata z 2014 roku. Spot miał na celu pokazanie, jak po swojemu (hasło przewodnie kampanii) Igła dąży do sukcesu przez codzienność.

  Ekspresowa robota, scenariusz tak naprawdę rodził się w trakcie zdjęć a całość zajęła nam jeden dzień. Sam jestem świadom paru mankamentów, ale nie chcę wyprzedzać Waszych opinii. Dodam tylko, że medal musiał być podobnie, jak Volvo zamaskowany przez względy prawne.

  [youtube:3jsm212f]https://www.youtube.com/watch?v=EHhrwDe3zBU[/youtube:3jsm212f]

  I uwaga, uwaga, chyba niezwykła rzadkość na tym forum, ale system Nikon: D600 / D7100, Nikkor 24-70 2.8, audio Zoom H2n, statywy Benro KH-25 / Velbon DV-7000, prosty slider no-name oraz światło ze świrkoparasolek.

   shd 
  Participant

  Odpowiedzi: 682

  Tematów: 65

  chat

  #114702 Score: 0

  Można powiedzieć tak – poprawnie ale bez szału pępka 🙂 Bardzo mało dynamiki (można szybszymi cięciami, slidami, itp nadrobić). To jest sportowiec więc wypadałoby to trochę żywiej zrobić. Taka prędkość akcji pasuje mi do jakiegoś kombatanta wojennego 🙂 Jego głos też tak monotonnie zgrany jest trochę… wiem że to nie lektor zawodowy, ale można było to z życiem zrobić. Wokal ma bez zarzutów, więc dałby radę na pewno.

  Ta gadka o samochodzie niepotrzebna przynajmniej według mnie…

  No i te blurowanie nie ma prawa bytu niestety :/ Jak chcesz pokazać Volvo nie pokazując znaczka, to zrób tak ujęcie, żeby go nie było widać bo to od razu wieje amatorstwem. I nie ma tu wytłumaczenia że “trzeba”. Albo nie pokazujesz, albo odpalasz After Effects i spędzasz godzinkę i go wywalasz trackingiem. Nikt by się nawet nie zorientował. To samo z medalem (oczywiście trzeba odpowiednie ujęcie bo jak mu się na szyi obraca to już łatwe nie będzie 😀 )

  Ogółem na plus – akcja i pomysł fajne. Ale można by dopieścić 🙂

Odpowiedzi 1 - 2 odpowiedzi (z 2 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek