Interkom bezprzewodowy wynajem

Oglądasz 1 odpowiedzi (z 1 łącznie)
 •  sreg 
  Participant

  Odpowiedzi: 44

  Tematów: 52

  chat

  #271737

  Witam,
  poszerzyliśmy swoją ofertę o profesjonalny interkom bezprzewodowy dwukanałowy Altair WBS-202HD, idealny do planów filmowych, wydarzeń nadawanych na żywo, realizacji obrazu na ekrany oraz wiele innych wydarzeń- wszędzie tam gdzie łączność na profesjonalnym poziomie jest niezbędna.

  Dwukanałowość pozwala na stworzenie dwóch zespołów pracujących równocześnie i nie słyszących się nawzajem. Jedynie reżyser czy też główny realizator może komunikować się z obydwoma zespołami. Jak to wygląda w praktyce np. zespół A to operatorzy kamer, a zespół B to reżyserka, która składa się oświetleniowca, grafika, dźwiękowca etc. Reżyser słyszy i może prowadzić rozmowy zarówno z zespołem A jak i B, a zespoły nie słyszą się nawzajem i mogą pracować w ramach zadań jakie mają. Oczywiście interkom pozwala na szybkie połączenie wszystkich w jedną grupę, czy też ma możliwość podłączenia się do systemu nagłośnieniowego i emisję komunikatów na scenę.

  W ofercie swojej posiadamy, także możliwość wynajmu urządzenia z beltpackiem reżyserskim, oznacza to że reżyser może być mobilny, nie musi stać przy stacji bazowej, ale może się poruszać po planie równocześnie zachowując pełną fukcjonalność – tak jakby był przy stacji bazowej.

  Interkom bezprzewodowy wynajmujemy w dwóch opcjach:
  – dedykowany dla 4 osób (np. operatorów kamer) + realizator (reżyser)
  – dedykowany dla 8 osób + realizator (reżyser)

  UWAGA – interkom posiada opcję integracji do najbardziej popularnego zestawu realizacyjnego Blackmagic dokładanie można go połączyć z system ATEM Talkback Converter 4K czy też ATEM Studio Converter tym samym powiększając zestaw kablowy (światłowodowy) o kolejnych 4 czy też 8 użytkowników.

  Cena wynajmu interkomu bezprzewodowego opisana jest na naszej stronie www
  http://www.onestream.pl/produkt/interkom-bezprzewodowy-wynajem/

Oglądasz 1 odpowiedzi (z 1 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek