Filmy reklamowe | Vime Studio

Odpowiedzi 1 - 4 odpowiedzi (z 4 łącznie)
 •  Vime Studio 
  Participant

  Odpowiedzi: 0

  Tematów: 1

  chat

  #260778

  Cześć,

  jesteśmy ekipą z Poznania, zajmującą się w głównej mierze produkcją filmów reklamowych, promocyjnych i reportażowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, a także zachęcamy firmy z całej Polski do współpracy przy okazji większych produkcji czy zleceń:)

  Nasze dotychczasowe prace dostępne są na stronie: http://www.vimestudio.pl

  Pozdrawiamy!

   

   -RCCM- 
  Participant

  Odpowiedzi: 34

  Tematów: 1

  chat

  #260780 Score: 0

  Obawiam się, że tu większość prowadzi firmę, każdy kręci filmy i każdy ma jakieś tam portfolio. Poza tym łamie to chyba każdy punkt regulaminu w tym dziale. Nie rozumiem jaki sens dawać tu takie ogłoszenie. Dla kogo ono jest? Jeżeli w taki sam sposób Twoja firma tworzy filmy to szkoda czasu i pieniędzy, bo efekt będzie zerowy.

   dr.clocton 
  Participant

  Odpowiedzi: 132

  Tematów: 34

  chat

  #260840 Score: 0

  A moim zdaniem to wcale nie najgorsze miejsce na tego typu „wizytówki”. Jak sama nazwa działu wskazuje: „strefa firm”;)

  Jaki sens dawać tu ogłoszenie? Widziałem, że nie tylko Vime Studio się tu pokazało, bo jest tego dużo więcej, i w sumie spoko pomysł, bo nie każda firma Ci wyskoczy od razu w google, a jak szukasz kogoś do współpracy, to warto przejrzeć kto na forum się pokazuje, to zawsze jakaś baza.

  @vimestudio: wysłałem do Was wiadomość na priva, będę na sierpień szukał minimum 2 operatorów i montażysty na trochę większą robotę w okolicach Poznania, coś podobnego do tego filmiku dla tej fabryki mebli. skontaktujcie się ze mną na privie, to dam więcej info

   -RCCM- 
  Participant

  Odpowiedzi: 34

  Tematów: 1

  chat

  #260870 Score: 0

  A widzisz, nie pomyślałem, o tym, że można kogoś szukać do współpracy a sam nie raz szukam 🙂 Jak najbardziej dział z wizytówkami, krótką notką o sobie jest wskazany.

Odpowiedzi 1 - 4 odpowiedzi (z 4 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek