videodslr Działy Edycja i montaż Adobe Premiere Export-jak uzyskać sekwencję klipów

Export-jak uzyskać sekwencję klipów

Odpowiedzi 1 - 3 odpowiedzi (z 3 łącznie)
 •  kajtek 
  Participant

  Odpowiedzi: 3

  Tematów: 2

  chat

  #271717

  Witam.

  Chciałbym zaimportować ujęcia z GH5-tki, a następnie wyeksportować do wybranego przeze mnie formatu, w tym konkretnie przypadku do P2 ,tak aby to była sekwencja pojedyńczych plików tak jak z kamery.Do tej pory udało mi się uzyskać sekwencję ujęć w jednym pliku. Co zrobić, żeby tak wyeksportować,aby te ujęcia były oddzielone .

  Będę wdzięczny za ewentualną podpowiedź.

   Wojciech Franus 
  Keymaster
  32 pts

  Odpowiedzi: 1129

  Tematów: 120

  chat

  #271719 Score: 1

  W media encoder możesz ustawić opcje eksportu (source range – na dole pod monitorem podglądu) i podzielić film na ujęcia według work area lub in/out (bo rozumiem, że masz na timelinie film zmontowany z kilku ujęć) i po kolei wysyłać kawałki do kolejki eksportu (queue), w ten sposób każde ujęcie będzie eksportowane jako pojedyńczy klip w wybranym formacie. W DaVinci masz po prostu guzik – wyeksportuj jako pojedyncze klipy lub automatyczny podział filmu na sekwencje (nawet jeśli na timelinie masz zmontowany film jako całość). Może w Premierze też jest taki przycisk, ale dawno nie pracowałem na tym i może kto inny lepiej poradzi.

   kajtek 
  Participant

  Odpowiedzi: 3

  Tematów: 2

  chat

  #271728 Score: 0

  No właśnie sugerowałem się tym przyciskiem z DaVinci i myślałem ,że taka opcja też jest w Premierze i już wiem ,że takie operacje trzeba zrobić ręcznie.

  Dzięki za poradę.

Odpowiedzi 1 - 3 odpowiedzi (z 3 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek