videodslr Działy Biznes Filmowy Projekty filmowe DOMINIKAŃSKI FESTIWAL FILMOWY "SLAVANGARD"

DOMINIKAŃSKI FESTIWAL FILMOWY "SLAVANGARD"

Oglądasz 1 odpowiedzi (z 1 łącznie)
 •  Slavangard 
  Participant

  Odpowiedzi: 0

  Tematów: 1

  chat

  #272431

  Gorąco zachęcamy do udziału w 12 edycji Dominikańskiego Festiwalu Filmowego Slavangard!

  Slavangard jest wydarzeniem podczas którego zarówno wspólnoty jak i indywidualni twórcy mogą spotkać się ze sobą, doskonalić umiejętności w warsztatach i przede wszystkim zaprezentować swoje dzieła na Gali Finałowej w największej sali kinowej w Krakowie, czyli w Kinie Kijów.
  Zapraszamy amatorów kręcenia filmów i twórców chcących wypróbować nowe formy i proponujemy zmierzenie się z hasłem festiwalu w trwającej do 8 minut produkcji. W tym roku chcemy obejrzeć prace inspirowane słowami „Oto Człowiek.”

  Filmy przyjmujemy w trzech kategoriach: film fabularny, film dokumentalny oraz film animowany/eksperymentalny.
  Oprócz konkursu filmowego organizujemy też konkurs fotograficzny, w kategoriach: Portret, Kultura i ludzie, Środowisko oraz reportaż (od 3 do 9 zdjęć)

  Główna nagroda za najlepszy film festiwalu wynosi 5000 zł, a przewidziane są również nagrody za najlepsze prace w poszczególnych kategoriach. Festiwal daje też realne perspektywy dla młodych twórców – już od dwóch lat dzieła niektórych laureatów naszego festiwalu kwalifikują się później do międzynarodowych festiwali.

  Regulamin i dodatkowe informacje można znaleźć na stronie slavangard.pl i na fanpage’u fb.com/slavangard. W razie pytań odnośnie konkursu można też pisać na adres konkurs@slavangard.pl

Oglądasz 1 odpowiedzi (z 1 łącznie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek