Dell Canvas – 27-calowa rewolucja w pracy dotykowej


Akcesoria FilmoweAktualnościFotografiaKomputerymonitor dotykowytablettouchscreen
Dell Canvas to 27 calowy touchscreen, który jest horyzontalnym tabletem dotykowym. Duża rzecz i może ucieszyć.

Dell Canvas został zaprojektowany specjalnie dla artystów i grafików, którzy potrzebują naprawdę wielkiej powierzchni do pracy, by móc swobodnie pracować nad grafiką czy zdjęciami.

Dell canvas

O ile konkurencyjny Surface Studio Microsofta jest komputerem, Dell jest kolejnym monitorem – dotykowym, który podpinamy do naszej stacji.

Touchscreen Dell’a pracuje w QHD Adobe RGB. Jest chroniony Corning Gorilla Glass z antyodblaskową powierzchnią. Pracujemy na nim rysikiem o zróżnicowanych opcjach końcówki. Jak twierdzi producent opóźnienie i czułość rysika przybliżone są do działania ołówka (czyli ocierają się o doskonałość).

Dodatkowo urządzenie ma “totem” czyli gałkę, którą możemy operować wolną ręką i obsługiwac menu aplikacji. Totem można ustawić w dowolnym miejscu ekranu i mozna używać nawet dwóch Totemów. Ekran ma wbudowaną odpowiednią podpórkę pozwalającą na przechylanie od 10 do 80 stopni.

Dell Canvas jest do kupienia na stronie Dell’a i kosztuje 1800 $.

Następny artykuł Corsair Neutron NX - SSD montowane na płycie głównej

Poprzedni artykuł Lukilink - monitor, rekorder, streamer ze smartfona z naszej kieszeni

Brak komentarzy

videodslr Działy Dell Canvas – 27-calowa rewolucja w pracy dotykowej

Dell Canvas – 27-calowa rewolucja w pracy dotykowej

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten wątek

Kim jest redaktor?

Dwa lata jako fotoedytor Gazety Wyborczej, półtora roku jako kierownik działu fotograficznego tygodnika Polityka, 8 lat jako dyrektor artystyczny National Geographic Polska. Poza tym praca w miesięczniku Podróże oraz agencji fotograficznej EAST NEWS. Nic, co korzysta z naświetlenia nie jest mu obce. ;)